آثار راه یافته به بازبینی در بخش صحنه مناطق و آثار راه یافته به جلسه دفاع از طرح و ایده بخش تجربه‌های اجرا معرفی شدند

آثار راه یافته به بازبینی در بخش صحنه مناطق و آثار راه یافته به جلسه دفاع از طرح و ایده بخش تجربه‌های اجرا معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، گروه ارزیابی و انتخاب طرح و ایده‌های بخش تجربه‌های اجرا متشکل از ندا شاهرخی، سامان خلیلیان و حسین توازنی زاده آثار راه‌یافته به جلسه دفاع از ایده و طرح اجرایی این بخش را معرفی کردند. همچنین آقایان دکتر فارس باقری، سینا ییلاق بیگی و سیاوش قائدی اسامی آثار راه یافته به بازبینی بخش تئاتر صحنه مناطق را ارزیابی و معرفی کردند. این در حالی است که هردو گروه ارزیابی و انتخاب طرح‌ و ایده‌های اجرایی بر اساس سیاست اتخاذ شده دبیرخانه در این دوره آثار را با کد رهگیری و با حذف اسامی افراد و هنرمندان شرکت کننده مورد ارزیابی قرار داده‌اند.

بر اساس گزارش ارائه شده از سوی ستاد برگزاری جشنواره از میان ۴۸ اثر صحیح دریافت شده در بخش تجربه‌های اجرا ۳۸ اثر به جلسه دفاع از طرح و ایده دعوت خواهند شد و همچنین از میان ۲۱۱ اثر صحیح دریافت شده در بخش مناطق، ۱۸۸ اثر به بازبینی این بخش راه پیدا کرد.

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی دبیرخانه جشنواره صاحبان آثار راه‌یافته در بخش تجربه‌های اجرا در تاریخ های ۵، ۶ و ۷ آذرماه به جلسه دفاع از طرح و ایده دعوت خواهند شد. همچنین راه‌یافتگان بخش مناطق جهت ارسال فیلم کامل اثر برای بازبینی تا ۱۵ بهمن‌ماه فرصت خواهند داشت. چنانچه دانشجویان یک هفته قبل از شروع فرآیند بازبینی، کسری مدارک لازم از جمله گواهی اشتغال به تحصیل و مجوز نویسنده یا مترجم حتی در صورت اقتباس را ارائه ندهند، بازبینی نخواهند شد.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه های اجرا»، «نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اکبررادی)، «پژوهش» (جایزه دکتر فرهاد ناظر زاده کرمانی)»، «ترجمه نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره‌ها» و «پایان نامه‌های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند ماه سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان و دانشجویان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.

 

دانلود فایل آثار راه یافته به بازبینی در بخش صحنه مناطق

دانلود فایل آثار راه یافته به جلسه دفاع از طرح و ایده بخش تجربه‌های اجرا