معرفی آثار سومین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی

معرفی آثار سومین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی

‍ معرفی آثار سومین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی

بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی در روز سوم با ۸ اثر به فعالیت خود ادامه می دهد.

به گزارش روابط عمومی بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در سومین روز این جشنواره، ۸ نمایش در ۱۶ سانس به اجرا در خواهند آمد.
بنابر این گزارش نمایش آنشرلی با موهای خیلی قرمز نوشته فراز مهدیان دهکردی و به کارگردانی امیربهادر اکبرپور دهکردی از شهرستان شهرکرد و نمایش یبس کاری از حسین برفی نژاد در سالن مولوی، نمایش پرتی نوشته رسول کاهانی و به کارگردانی بهار رضی زاده در تالار قشقایی، نمایش چند روایت مجهول و روزانه نوشته شهرام کرمی و به کارگردانی سروش طاهری در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر اجرا خواهند شد.
همچنین نمایشهای لوله اثر علیرضا اجلی در سالن انتظامی مجموعه خانه هنرمندان و نمایش برف نوشته جواد ابراهیمی نژاد و به کارگردانی محمد ظهرابی در سالن سمندریان دانشگاه تهران به روی صحنه خواهند رفت.
دانشگاه هنر نیز با پلاتو خورشیدی میزبان نمایش در انتظار گودو به کارگردانی حسام الدین لک خواهد بود.
از دیگر برنامه های روز سوم جشنواره می توان به ورکشاپ های بین المللی آقای شایلات از فرانسه در پلاتو خسروی دانشگاه هنر و ورکشاپ تاتسویا از کشور ژاپن در تالار هنر اشاره کرد.
شایان ذکر است بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران از ۱۶ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ با دبیری حسین عبدالهی در تهران برگزار می شود.