معرفی آثار دومین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی

معرفی آثار دومین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی

معرفی آثار دومین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی

بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی در دومین روز اجراها میزبان ۸ اثر نمایشی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در دومین روز اجراهای جشنواره تئاتر دانشگاهی، ۸ نمایش در سالن های اصلی و کوچک مرکز تئاتر مولوی، سالن قشقایی و پلاتو اجرا تئاتر شهر، سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران، سالن سمندریان دانشگاه تهران، پلاتو خسروی دانشگاه هنر، تالار هنر و عمارت روبرو به اجرا در می‌آید.
در مرکز تئاتر مولوی نمایش «داش آکل» نوشته و کاری از سیاوش حیدری ساعت های ۱۶ و ۱۹ در سالن اصلی و نمایش «دمل» کاری از سینا نظری در دو ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰:۳۰ در سالن کوچک اجرا می‌شود. همچنین این سالن در همین روز در ساعت های  ۱۶ و ۲۱ میزبان نمایش «انگشت به انگشت» به کارگردانی جعفر حجازی در بخش تجربه های اجرا خواهد بود. در مجموعه تیاتر شهر، تالار قشقایی در ساعت های ۱۷ و ۱۹ میزبان نمایش «پوبلیکومس بشیمبوفونگ» کاری از امیر اخوان و پلاتو اجرا میزبان «چند روایت مجهول روزانه» نوشته شهرام کرمی و کارگردانی سروش طاهری می‌شود. در سالن استاد انتظامی نمایش «لوله» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا اجلی طی دو ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ به اجرا در می‌آید.
در سالن سمندریان دانشگاه تهران نمایش «دلقک های غمگین» کاری از مانلی حسین پور در ساعت های ۱۵ و ۱۷ به روی صحنه می رود.
در عمارت روبرو و در بخش تجربه های اجرا نمایش «کوهستان» با کارگردانی آرش پروین در دو بخش در ساعت های ۱۷ و ۲۰ اجرا خواهد شد.
شایان ذکر است، بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران از ۱۶ تا ۲۵ اردیبهشت ماه به دبیری حسین عبدالهی در تهران برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *