«جشنواره مناطق» جشنواره تئاتر دانشگاهی آغاز شد / معرفی اعضای هیات داوران

«جشنواره مناطق» جشنواره تئاتر دانشگاهی آغاز شد / معرفی اعضای هیات داوران

جشنواره مناطق بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران از روز چهاردهم اسفند ۹۷ با حمایت استانداری کرمان و میزبانی دانشگاه باهنر استان کرمان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، جشنواره مناطق بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران از روز چهاردهم اسفند سال ۹۷ با حمایت استانداری کرمان و میزبانی دانشگاه باهنر استان کرمان همزمان با معرفی داوران جشنواره مناطق دوره بیست و دوم آغاز شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره فرهاد مهندس پور، آرش دادگر، عبدالرضا قراری، عباس جمالی و سام ایزدی اعضای هیات داوران جشنواره مناطق بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران را تشکیل می دهند.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز سه شنبه ۱۴ اسفند نمایش های «عنکبوت» به کارگردانی شیما پورسهم الدین از مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز و «فعل» به کارگردانی رعنا شبانکاره از دانشگاه آزاد شیراز به ترتیب در تالارهای «موج نو» و «یادگاران صنعتی» شهرکرمان روی صحنه رفتند.

در روز چهارشنبه ۱۵ اسفند نمایش «باید بمیرم تا آدم بشم» به کارگردانی رضا مرادیان فارسانی از دانشگاه شهرکرد ساعت ۱۶ در تالار «موج نو» و «ویتسک» به کارگردانی مهسا رهسپار از دانشگاه آزاد بوشهر ساعت ۱۹ در تالار یادگاران صنعتی میزبان علاقه مندان تئاتر هستند.

این در حالی است که ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۱۶ اسفند نیز نمایش «بیوه زن» به کارگردانی محمد آزاد منجیری از دانشگاه زابل در تالار یادگاران صنعتی، ساعت ۱۶ نمایش «مسئله تحمل ناپذیر وجود» به کارگردانی رها رضی زاده از دانشگاه علوم پایه دامغان در تالار «موج نو» و ساعت ۱۹ نمایش« مراس قطع دست در اسپوکن» به کارگردانی ساسان ریاحی پور از دانشگاه نبی اکرم تبریز در تالار «یادگاران صنعتی» اجرا می شوند.

روز جمعه ۱۷ اسفند و در آخرین روز از برگزاری این رویداد هم نمایش «چرند خوانی درباه چند بیشعور» به کارگردانی علی غریب از موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی ساعت ۱۱ در تالار «یادگاران صنعتی»، نمایش « نهضت قرص» به کارگردانی عبدالله طوسی از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ساعت ۱۶ در تالار «موج نو» و نمایش «ازدواج های مرده» به کارگردانی سعید ارغوانی از دانشگاه نبی اکرم تبریز در تالار «یادگاران صنعتی» کرمان روی صحنه می روند.

مراسم اختتامیه جشنواره مناطق بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی نیز روز شنبه ۱۸ اسفند ماه در تالار وحدت دانشگاه باهنر کرمان برگزار می شود.