بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در ششمین روز برگزاری

بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در ششمین روز برگزاری

 بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در ششمین روز برگزاری

اجرای “بی عنوان” با کارگردانی تاتسویا از ژاپن و ۹ اجرا از ایران در ششمین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی میزبان مخاطبان می شوند.

به گزارش روابط عمومی بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی، در پنجمین روز این جشنواره، ۱۰ اثر در ۲۰ سانس میزبان تماشاگران خواهد بود. بنا به این گزارش نمایش “تجزیه” نوشته صبا نجاتی و به کارگردانی مرتضی جلیلی دوست و نمایش “فوگو” اثر شکوفه جعفری در تالار مولوی، نمایش “در اتاق باد می وزد” اثر امیر نجفی در پلاتو اجرا مجموعه تئاترشهر، نمایش “سفارش برای اشتراک ۱۳۸” نوشته آرمین ترابی و به کارگردانی ایمان رمضانی در سالن انتظامی مجموعه خانه هنرمندان، نمایش “هملت” به کارگردانی حسین دریس در پلاتو خورشیدی دانشگاه هنر، نمایش “وارم آپ” به کارگردانی احسان شایان فر در کارگاه دکور مجموعه فرهنگی رودکی و نمایش “بی عنوان” به کارگردانی تاتسویا (از کشور ژاپن) در بخش صحنه به اجرا در خواهند آمد. همچنین در بخش تجربه های اجرا نمایش “مثبت و منفی ۷” به کارگردانی کیمیا خطیب زاده در عمارت رو به رو، نمایش “انگشت به انگشت” به کارگردانی جعفر حجازی در محوطه تالار مولوی و نمایش “رت” به کارگردانی زهرا پورسرخ در پردیس باغ ملی دانشگاه هنر اجرا می روند.
شایان ذکر است، بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با دبیری حسین عبدالهی از ۱۶ تا ۲۵ اردیبهشت میزبان مخاطبان است.