اجراهای بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در پنجمین روز برگزاری

اجراهای بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در پنجمین روز برگزاری

اجراهای بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در پنجمین روز برگزاری

امروز پنجشنبه، ۹اثر در سالن های مختلف میزبان علاقه مندان می شود.

به گزارش روابط عمومی بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در پنجمین روز این جشنواره، ۹ اثر در ۱۸ سانس میزبان تماشاگران خواهد بود. بنا به این گزارش نمایش هار اثر حسین پوریانی و نمایش ال-اس-دی نوشته سیاوش حیدری و به کارگردانی پویا عربگری در تالار مولوی، نمایش در اتاق باد می وزد اثر امیر نجفی در پلاتو اجرا مجموعه تئاترشهر، نمایش ناتان و تبلیت به کارگردانی هادی محرابی در سالن انتظامی مجموعه خانه هنرمندان، نمایش کارگران مشغول کارند اثر مشترک روزبه کاظمی نژاد و غزاله توده زعیم در سالن سمندریان پردیس هنرهای زیبا، نمایش کلین اثر عرفان نظرپویان در پلاتو خورشیدی دانشگاه هنر و نمایش وارم آپ به کارگردانی احسان شایان فر در کارگاه دکور مجموعه فرهنگی رودکی در بخش صحنه به اجرا در خواهند آمد. همچنین در بخش تجربه های اجرا نمایش مثبت و منفی ۷ به کارگردانی کیمیا خطیب زاده در عمارت رو به رو، نمایش انگشت به انگشت به کارگردانی جعفر حجازی در محوطه تالار مولوی و نمایش رت به کارگردانی زهرا پورسرخ در پردیس باغ ملی دانشگاه هنر اجرا می روند.
همچنین گالری پوستر ۱۷ طرح پوستر برگزیده جشنواره، متشکل از ۱۵ اثر برگزیده از شرکت کنندگان ایرانی، ۱ اثر شرکت کننده بلژیکی و ۱ اثر از شرکت کننده آلمانی در گالری مجموعه تئاتر مستقل به نمایش در خواهد آمد.
شایان ذکر است اجراهای بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با دبیری حسین عبدالهی، از ۱۶ اردیبهشت آغاز و تا ۲۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.